BİZİ TANIYIN

 

Siz her daim huzurlu ve güvende hissedin diye, biz gece gündüz ayırt etmeden çalışıyoruz. Her şey, sizi varmak istediğiniz yere, güvenle ulaştırabilmek için...

Müşterilerimizin, en iyi yaptıkları işe konsantre olabilmeleri için, nitelikli, deneyimli ve yenilikçi kadromuz ile bakım onarım hizmetlerinde anahtar teslim çözümler sunuyoruz. Bu kapsamdaki tecrübemizi, bakımlarda verimliliği arttırmak ve kalite standartlarını sürekli olarak geliştirmek için kullanıyoruz.

Türkiye'de ilk defa, uluslararası standartlarda, Yüksek Hızlı Trenlerin bakım ve onarım hizmetlerini gerçekleştirme yetkinliğine sahip ayrıca tüm demiryolu taşıt tiplerine bakım hizmeti veren, demiryolu taşıt ekipmanları konusunda, bronz seviyede aldığı IRIS sertifikası ile ISO TS 22163 Uluslararası Demiryolu Endüstri Standardı kapsamında faaliyetlerini yürüten ve Demiryolu Ajansının yetkilendirdiği onaylı kuruluş tarafından 4 fonksiyonda (yönetim, bakım geliştirme, filo yönetimi, bakım temini) “Bakım Yapabilir Kuruluş(ECM)” yetkisi verilen firma olmaktan gurur duyuyoruz.

Aynı zamanda sektörün ihtiyaç duyduğu ileri mühendislik hizmetlerimiz, demiryolu araçları yedek parça tedariki ile de Türkiye'de bakım onarım faaliyetlerinin en üst seviyede gerçekleştirilmesi için çalışıyoruz.

 

STRATEJİ

%100 yerli firma olarak ulusal ve uluslararası platformda bakım onarım faaliyetlerine yön veren bir firma olabilmeyi hedefliyoruz. Bunun gerçekleşmesi için enerjimizi aşağıdaki konu başlıklarına odaklıyoruz.

Tüm çalışanlarımızın parçası olduğu bir misyon.
Anlaşılır, başarılabilir, yenilikçi, geliştirilebilir ve sürdürülebilir bir sistem kurmak ve güvenli, konforlu taşımacılığın devamlılığını sağlamak...

Verimlilik...
Sahip olduğumuz iş gücü ve kaynaklarımızı en verimli şekilde değerlendirmek ve bunun sonucunda müşterlerimize maliyet etkin çözümler sunmak.

Tüm çalışanların kendilerini ait hissettikleri bir şirket kültürü oluşturmak.

Tüm bu hedeflerin gerçekleşmesinin tek yolu, yönetim kurulu üyelerinden stajyerlere kadar tüm TMS çalışanlarının , bu firmayı ve hedefleri benimsemesidir. Bizler hiç bir başarının tek bir kişi ile gerçekleşmeyeceğinin bilincinde profesyonel bir ekibiz. Bu kültürü aramıza katılan her bireye aktarıyoruz.

POLİTİKALARIMIZ